Certyfikat kompetencji zawodowych

Certyfikat kompetencji zawodowych

Rozpoczęcie szkolenia 10 marca o godz. 16.00.
Szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe. Wysoka zdawalność na egzaminach!

Szkolenie realizujemy zgodnie z programem Instytutu Transportu Samochodowego.
Pośredniczymy w zgłoszeniu Państwa na egzamin w wybranym miejscu i terminie. Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego jest dokumentem niezbędnym do uzyskania Licencji Transportowej. W każdej firmie (transport powyżej 3,5 t) jest niezbędna osoba z takim certyfikatem.

Celem realizowanego przez nas kursu jest zdobycie przez Państwa niezbędnej wiedzy by stać się certyfikowanym specjalistą w Waszej firmie lub firmie pracodawcy. Solidnie realizowane szkolenie, kadra o wysokich kwalifikacjach i ogromnym doświadczeniu oraz bogata baza dydaktyczna sprawiają, że rzetelnie przygotowujemy naszych Słuchaczy do sprawdzenia ich kwalifikacji przed komisją Instytutu Transportu Drogowego.
Szkolenie realizujemy zgodnie z certyfikowanym programem szkolenia.
Program liczy około 60 godzin zajęć, prowadzonych w nowoczesnej, multimedialnej i klimatyzowanej sali wykładowej w siedzibie SPH Credo w Pile.
Zapisy:
Zapisz się na szkolenie w czwartek a otrzymasz 50 zł rabatu!
Standardowa cena szkolenia 1100 zł.
Do Państwa dyspozycji jesteśmy 5 dni w tygodniu w naszej siedzibie ? CSiDZ CREDO, Piła, Aleja Wojska Polskiego 43, wjazd od ulicy Lotniczej, nieopodal dawnej wieży ciśnień. Pracujemy dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.
Możecie się Państwo skontaktować z nami także pod numerami telefonów:
67/214-22-55, 67/214-22-88 wew.32 lub 31, kom. 509 189 289
Zapraszamy !